Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsolól a gép és 3mp...

Bekapcsolól a gép és 3mp múlva ki és ezt ismételi ameddig áram alatt van?

Figyelt kérdés

Most takarítottam ki. Egyedül a gpu volt kiszedve.

Gtx1050ti

i5 7400

msi night elf

?


2020. ápr. 10. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Valami zárlatos.
2020. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem
2020. ápr. 10. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, csak egyféle elektromos hiba létezik, a zárlat. De szerintem inkább kontakthiba lesz.
2020. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. ápr. 10. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha mindig ugyanannyi ideig csinálja gondolom boot loopba került, próbál elindulni, nem sikerül, újraindul és próbálkozik megint. Ryzenem csinált ilyet még az elején, összeraktam működött, legközelebb elindultam már ezt csinálta. Nagyon sok oka lehet, nem feltétlenül van köze a kártyádhoz, első körben próbáld meg mi történik kártya nélkül az integrált gpu val, egy memóriával, egy memóriával másik slotban, ha feláll valamelyikkel a rendszer akkor szép lassan pakolj vissza mindent amíg a hiba elő nem kerül. Sokszor előfordul hogy mire a végére érsz a probléma megoldódik "magától".
2020. ápr. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amikor szétszedem akkor szokta csinálni.
2020. ápr. 11. 07:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Kicsit megigazgatom benne a kábeleket akkor van hogy megoldódik. De most nem.
2020. ápr. 11. 07:13
 8/9 anonim ***** válasza:
"Takarítás" alatt mit értesz?
2020. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Port letörölni ahol hozzá lehet férni. Egyedül a gput vettem ki. És ki porszivózni a porszűrő részét.
2020. ápr. 11. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!