Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj a számítógépemmel?

SzG_98 kérdése:

Mi lehet a baj a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek, most már teljesen tanácstalan vagyok, Mi lehet a gond?

Folyamatos FPS esés 2-3másodperce, betöltéseknél, loadingnál 4-5másodperces fagyás.


A játékok árnyékos, áttetsző részével is lenne egy kis bajom, de nem tudom, hogy ez még ide tartozik-e, vagy más oka van.

Egyszerűen szemcsés, zajos, zavaros a kép. Itt egy link, hogy pontosan értsétek:


kepkezelo.com/images/sks00dk6zw0cjxoct2v9.jpg


Bios frissítést, Drivereket már próbáltam, in-game es radeon adrenalin settings-et is, van még valakinek bármiféle ötlete?

teljes konfigom:


Asrock RX590 Phantom Gaming 8GB OC

VGA Ryzen 5 3600x CPU

16GB Patriot Blackout RAM (2x8GB)

ASUS PRIME A320M-K Alaplap

Aegon 600W Tápegység

WesternDigital 1TB HDD



2020. ápr. 15. 01:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Ami még fontos, hogy akárhogy állítom a grafikát, mindíg laggolok, fps droppolok, és a szemcsés, zavaros kép is állandó!
2020. ápr. 15. 01:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt már megbeszéltük, hogy az alaplap és a hdd a gyengepont, de most, hogy mondod, hogy a beöltéseknél jelentkezik elsősorban, akkor szinte 100%, hogy egy lassú 5400rpm HDD-d van.
2020. ápr. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

+alaplap,táptol is szabadulj minél előbb.


Helyette: B450, PL.:Seasonic GX,GM, BE QIET 11

2020. ápr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tippelnem kéne, akkor vagy WD Green vagy az új Blue (EZRZ) merevlemezed van, azért lassú.
2020. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!