Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a beépített...

Miért nem működik a beépített webkamera?

Figyelt kérdés

Samsung np300e5a a laptop típusa, win10 64bit.

Az eszközkezelőben "HP webcam" van.

Próbáltam telepíteni a drivert, de nem segített, újraindítás után sem.

Semmilyen alkalmazásban nem jelenik meg a kamera, fekete képernyőt mutat, a win10 Kamera alkalmazásában sem jelenik meg. Mit tehetnék? Sürgős lenne... :(



2020. ápr. 15. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a kamera megjelenik az alkalmazásoknál, de fekete képet ad, akkor maga a kamera hardveresen rossz. Cserélni nem lehet (könnyen), de vehetsz olyat, amit a laptop kijelzőjének a tetejére tudsz tenni a rossz elé.
2020. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom :/ Épp azt néztem, lehet rossz drivert töltöttem le. Esetleg valaki tudna segíteni megtalálni a drivert? Még megnézném még egyszer :/
2020. ápr. 15. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a gépházban, hogy engedélyezve van-e a webkamera, mert lehet hogy le van tiltva, vagy nem kap áramot.
2020. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Letöltöttem innen a camerát, de setupnál azt írja, hogy USB videoeszköz nem található, dugja be az USB videoeszközt, majd futtassa újra a telepítést.


[link]

2020. ápr. 15. 10:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Gépházban minden be van kapcsolva, minden alkalmazás engedélyezve van.
2020. ápr. 15. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!