Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet kikapcsolni az...

Hogyan lehet kikapcsolni az "aging" módot?

Figyelt kérdés
LG Flatron W1934S monitorról van szó. Van egy rejtett menüje, amit úgy lehet elérni, hogy a menu gomb nyomvatartása közben kapcsolom be. Ebben van egy "aging" opció, amit én kíváncsiságból bekapcsoltam, gondoltam el nem rontom vele. Azóta ha nem kap jelet, akkor elkezd a teljes képernyő piros zöld kék fehér fekete színben váltakozni. Viszont hiába kapcsolom ki az említett beállítást, nem szűnik meg. Próbáltam az NVRAM INIT opciót, mindent resetel, de ezt az AGING dolgot nem sikerül megszüntetni. Mi legyen?

2020. ápr. 18. 16:31
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


es ha reseteled monitort?

2020. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam már mindenféle resetet, áramtalanítottam is több órára, MINDEN(ezt értsd is így) beállítást resetel, az AGING módnál is NO van, de mégis csinálja.
2020. ápr. 24. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!