Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van értelme a gamer billentyűz...

Van értelme a gamer billentyűzetnek?

Figyelt kérdés
Vennem kell egy billentyűzetet csak FPS játékokra használnám. Casual gamer vagyok, érdemes vennek egy kicsit komolyabbat vagy teljesen jó az 1500 forintos tescos?
2020. ápr. 19. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én 10 évig használtan sima 2000 Ft-osat, és nekem pont ugyan olyan jó volt, mint a mostani 10 ezres.


"Gamer" akkor érdemes, ha azt akarod világítson (igen, nekem világítós kellett a háttérvilágítás miatt), vagy starcraft 2 világbajnokságra hajtasz, mert ott tényleg van hogy 1 másodperc alatt 4-5 gombot püfölnek le.


Átlagos felhasználásra, ha nem kell anti ghosting és n-key rollover, felesleges nagy pénzeket kidobni. Egy tisztességes mechanikus bill így is 15-20 ezerről indul.


Én átlagos játékosként azt mondom, ha tényleg nem bajnokságra akarsz menni, meg az adott játék csúcsjátékos címe a cél, bőven jó az olcsó tesco-s is. Viszont ha már úgyis olcsót nézel, esetleg azt vedd figyelembe, vannak rajta multimédia gombok vagy sem, pl film leállítás, indítás, email stb, az hasznos lehet és nem dobja meg túlzottan a rá szánt összeget sem.

2020. ápr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igényektől függ, számomra pl. felesleges, szintén alkalmi játékosként.(most is valami olcsóbb multimédiás Genius-t használok, bár nekem az fontos hogy a hangerőt tudjam állítani bill-n)

De ha igényt tartasz arra hogy világítson, meg hogy mechanikus legyen akkor meg mélyen bele kell nyúlni a zsebbe hogy jelentősen változást hozzon egy olcsóbb darabhoz képest.(K550 talán a minimum ami ezt a kategóriát illeti)

Időtállóságban én nem feltétlen vettem észre különbséget, olcsó is, ami nincs dobálva simán elmegy évekig.(egérre már nem feltétlen igaz, ott észrevenni egy G102 esetén hogy megéri kicsit többet szánni, már a csak a pontosság és a tartósság végett is)

2020. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi extra nincs szándékomban csak néha kikapcsolódni :) Köszönöm az infókat! :)
2020. ápr. 19. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egészen eddig sima occó billentyűzetem volt. Meg voltam vele elégedve, de most pont vettem egy budget "gamer" billentyűzetet (szerettem volna, hogy világítson) és igazából ugyanazt tudja, mint az előző, csak világít. :D

Szóval ha vannak ilyen speciális igényeid, akkor szerintem érdemes bele rakni azt a + pénzt, de nem kell tőle csodát várni; nem lesz több a k/d-d :D

2020. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok éve egy Logitech K320-at használok: ezen gépelek és játszok is, mindenre tökéletes.

Azt ajánlom, hogy menj el valami elektronikai üzletbe (vagyis ugye most ne menj el, majd akkor ha nem lesz korona), és próbáld ki a billentyűket, hogy melyik kényelmes neked.

2020. ápr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én média marktban vettem 10 ezer forintért egér + Bill + füles + Eger pad kombót .. imádom ezelőtt egy ilyen egy-ket ezer forintos volt . Eger padom pedig soha . Én is ilyen kikapcsolódás kép játszom csak és amik nekem bejöttek ebbe hogy az egeren van 2 darab programozható gomb ami lolban ( viszonylag sokat játszok vele ) illetve MMORPG be nagyon bejön hogy oda van állítva valami :D az Eger pad is isteni . A billentyűzet meg az a jó hogy világít így este is látom illetve van egy csomó szarság azon is hogy zene hallgatasnal halkít hangosít stb . Valami furry volt a neve a szetnek
2020. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]



Előző voltam

2020. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!