Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer 23.8 Nitro VG240Ybmiix...

Acer 23.8 Nitro VG240Ybmiix IPS monitor megéri?

Figyelt kérdés

[link]


Ez tűnik árban és minőségben a legbarátságosabbnak amit találtam. Jelenleg egy 10 éves ViewSonic VA monitorom van. Mondanom sem kell, bár nagyon jók a színek és a kontraszt rajta, de erőteljesen észrevehető az az elmosódás, gondolom az 5ms -os válaszidő miatt. A linkelt monitor viszont IPS, tudomásom szerint ezeknek legjobb a színminősége, mindezek felett natív felbontáson is tud 75Hz-t, de ami miatt igazán kellene, az az 1ms válaszidő. Ha jól tudom, ez felel a minimális input laggért (most a PC erőforrásait nem beleértve), és nincs mozgáskor az az elmosódás (ghosting?). FPS játékhoz kellene, meg úgy általános használatra, sok olvasásra, netezésre, akár képszerkesztésre/videóvágásra. Ilyen 144Hz-s monitorra azért nem szeretnék költeni, nem e-sport szinten játszom, nekem a legfontosabb hogy viszonylag jók legyenek a színek, és eltűnjön az az elmosódás.



2020. ápr. 21. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jó választás, ha elég az 1080p és 75Hz. 5 év garancia tükrözi a minőségét.
2020. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, megéri.

Korrekt monitor.

2020. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!