Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sennheiser HD 600 Alaplapi...

Sennheiser HD 600 Alaplapi Hangkártyával?

Figyelt kérdés
Gigabyte Z370-HD3 alaplapba integrált hangkártyával jó lehet a Sennheiser HD 600, vagy inkább felejtős külső erősítő, hangkártya nélkül? (Zenehallgatásra, Filmnézésre, Játékra)

2020. ápr. 29. 13:04
 1/6 hypno ***** válasza:
Hát éppen meg fog vele szólalni - úgy értem hallani fogod, hogy valami cincog -, de ez egy 300 ohm-os fejhallgató. Szóval mindenképpen szükséged lesz egy erősítőre.
2020. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És milyen erősítőt ajánlasz hozzá?
2020. ápr. 29. 15:38
 3/6 hypno ***** válasza:
Most milyennel használod?
2020. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A mostani fejhallgatóm az egy sima 5-10 ezer ft-os "gémer" fejhallgató. (Salar C13) A hangkártyám az meg ugye az alaplapi.
2020. ápr. 29. 16:25
 5/6 hypno ***** válasza:

Ja, hogy most akarsz fejhallgatót is venni.

Ha ehhez a Sennheiserhez ragaszkodsz ("ár nem számít egyszer élünk" alapon), akkor egy FiiO E10K Olympus2 már meg fog felelni hozzá. Kb 30 ezer körül megkapod. De van újabb, drágább konstrukció is. Árban pedig határ a csillagos ég.

2020. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként tervezem megvenni, de még nem most. Csak információt gyűjtöttem hogy kelleni fog-e erősítő. Köszönöm a hasznos választ, és az ajánlást. Ment a zöld kéz.
2020. ápr. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!