Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A tévékhez árulnak "okosító"...

A tévékhez árulnak "okosító" kütyüket. Melyik az, amelyik a legtöbb helyről tud lejátszani és PC-ről is működnek-e?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, hogy ezek az okosító dobozok nem minden szolgáltatóval kompatibilisek. Például nekem nincs netflixem, de van HBO-m (telecom), van Sorozatbarát-om, meg effélék. Tehát szolgáltató-függők-e az okosítók? Másik kérdés, hogy PC-ről is működnek-e vagy csak laptopról? Köszönöm a választ!

2020. ápr. 29. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Okosito hogyan megy laptoprol ?


Az okosito az szerintem egy média player csak okosito nevet valaki raaggatta.gyakorlatilag egy Android telefon kijelző nélkül pár videó lejátszó programmal.


Nem kell a telefonhoz se laptop se semmi hogy működjön .


Így írd le hogy mit akarsz .


Mondanám hogy s905 procisat vegyél ne rockchipeset mert azokra van openelec vagy libreelec de ahogy írod hogy mit akarsz abból az jön le hogy használni se fogod tudni

2020. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Biztos nem jól írtam le, de az alábbi honlapon található eszközról van szó.

[link]

Ez állítólag arra jó, hogy amit eddig a monitoron néztem, azt most a tv-n is nézhetem. Már most úgy tűnik, hogy a magasabb árú az többet tud, vagyis több szolgáltatót tud venni. A másik kérdés, hogy nekem nem laptomom van, hanem PC-m. De a bonyadaom a következő: a PC wifi stickről veszi a Telekom internetet. (A rendes csatlakozó tönkre ment egy villámcsapás után). Ebben a kombinációban tudom-e használni az "okosítót"? Kicsit bonyolult, de Te biztosan érted. Kösz.

2020. ápr. 30. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Amit linkeltel az arra jó hogy egy lejátszott videót át tudja küldeni a tévére. Nem vesz semmi adást csak telefon képernyőjét át tudod küldeni a tévére. Ennyi
2020. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!