Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghibásodott M.2 SSD?

Meghibásodott M.2 SSD?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor bekapcsoltam a gépemet az a hiba fogadott a Windows betöltésekor, hogy "Searching and repairing driver C:" Utána pedig egy angol szöveggel, hogy nyomj egy gombot ha kiakarod hagyni az ellenőrzést és 2x is ki írja de nem történik semmilyen javítás. Betölt a windows majd a tulajdonságokban az eszköz fülnél rámegyek a Hiballenőrzés gombra és azt írja "A Windows hibát talált ezen a meghajtón. Az adatvesztés elkerülése érdekében javítsa ki azonnal a meghajtót"

Ez eddig oké rámegyek újraindítás és kijavítás de nem történik semmi csak amit az előbb leírtam.

Letöltöttem a Kingston által egy ilyen KSM SSD managger és ott a Health-ben nem ír semmilyen hibát.

Egy "Kingston A1000 480GB M.2 PCIe SA1000M8/480G"-ről lenne szó.

Ne féljek ettől a hibától, vagy vigyem el majd egy szerelőhöz az SSD-t?



2020. ápr. 30. 14:45
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es fajlrendszer ellenorzest futattal? Csak olyant amit windows alol lehet ujrainditas nelkul


az hogy hiba keletkezett lehetett egy nem megfelelo leallas miatt, tortent ilyen? Kekhalal vagy valami hasonlo? Windows 10 es kekhalal mar nem olyan mint a Win7 es


de hirtelen leallas is lehetet (kekhalal nelkul)


vagy ha futattal valamit amit nem kellett voln? Ilyenrol nem tudsz?

2020. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fájlrendszer ellenőrzést még nem csináltam.

Semmilyen előjele nem volt neki mindig normálisan szoktam leállítani. Magától még sosem állt le max ha a villanyórát levágta de jelenesetben nem történt ilyen.

Nem nagyon szoktam futtatni semmi meg letölteni se olyan dolgot ami ezt ídézhetné elő pár játékkal szoktam játszani azok is eredetiek szóval ezért sem értem.

2020. ápr. 30. 14:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Csináltam egy ellenőrzést és azt írta ki, hogy "Windows Resource Protection found corrupt fiels and succesfully repaired them." utána pedig az elérési út.
2020. ápr. 30. 15:05
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#3 hat ellvileg kijavitotta


persze ha barmi fizikai gond van akkor azt szoftver nem tudja


Szerelo alatt mit ertettel? Garis nem? Vagyis gariztatni kell ha megint elofurdulgatna ilyen, de hatha csak valami szoftveres hiba tortent hogy miert azert MS t kell kerdezni


Xy4

2020. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem, hogy garanciáztatva lesz hiszen 1 éves és 12+24 hónap garancia van rá.
2020. ápr. 30. 15:37
 6/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

meg lehetseges hogy bios frissites kellhet


alaplap gyartoi oldalan tudod megnezni van e hozza ujabb mint ami most van es hogy M2 t erinti e az uj frissites


Xy4

2020. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!