Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pcx en vásárolt alaplapom...

Pcx en vásárolt alaplapom meghíbásodott. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van még 2 év gari. doboza mindene megvan a hozzá adott matricán kívül.

2019. jún. 20. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Vissza kell vinni oda ahol vetted, ha kiszállítással vetted, akkor fel kell hívni a boltot és küldenek futárt érte. Legyen nálad a számla és/vagy a garancialevél, amin az alaplap egyedi azonosítója is rajtavan. Minden alkatrészt vegyél ki belőle, csak a hibás alaplapot vidd vissza.
2019. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A garanciát emailben küldték de már nincs meg.
2019. jún. 20. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért csak vedd fel a kapcsolatot, valószínűleg náluk is dokumentálva van, hogy ott vetted.
2019. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, egyébként nézegettem az oldalukat és láttam egy ilyen opciót hogy hibabejelentő. Nem itt kell jelezni ha baj van?
2019. jún. 20. 15:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt mindent leírnak

[link]


Dobozt, vagy bármilyen tartozékot csak akkor küldj vissza ha nem zavar ha elveszik\megsérül, gyártótól függ hogy hogy miben küldik vissza(de a legtöbb helyen az első dolguk hogy kidobják a felesleget).

2019. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A link amit belinkeltél ezt írták: A garancia érvényesítéséhez a terméknek egyedi azonosításra alkamasnak és sérülésmentesnek kell lennie, valamint a gyári tartozékok is szükségesek az ügyintézés megkezdéséhez
2019. jún. 20. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:

A gyár sosem kér semmit a meghibásodott cuccon kívül, tök mindegy hogy a pcx mit ír oda, semmi sem kötelez rá téged hogy a többi kacatot előkerítsd. Pl logitechet annyira nem érdekelte az egész hogy csak kértek egy képet arról hogy elvágtam az usb portot a fejhallgatóról aztán küldtek egy másikat, amikor procimat küldtem vissza segfault hiba miatt amd külön írta hogy a procin kívül semmit se küldjek(és ők sem szarakodtak, küldtek egy új, bontatlan dobozos procit). Sata kábel, vagy akármi amit kaptál a laphoz nem fog hiányozni a gyárnak, ha meg javítják akkor amúgy is valószínűtlen hogy visszakapod.

Felmerülhet a kérdés, hogy akkor a pcx miért írja oda hogy kötelező. Többnyire azért, mert remélik hogy nincs meg minden és nem kell szarakodniuk vele, ha meg esetleg megvan akkor megtartják, a gyár nem fogja megkapni - jellemző a hardver boltokra. A gyár oldalán nézd meg hogy mire van szükség a garanciás ügyintézéshez ha pontosan tudni akarod hogy mi kel.

2019. jún. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. jún. 21. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!