Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

A HP és DELL között gondolkozok de nem tudom melyik lenne a jobb. Olvastam összehasonlítást nagyjából hasonló a kettő márka.

Nem vinném sehova csak itthoni használatra lenne



2020. máj. 2. 08:18
 1/3 L.. István ***** válasza:
Akkor én nem laptopot vennék. Ugyanazt a tudást olcsóbban megkapod, ha asztali PC-t veszel, és sokkal könnyebb javítani, alkatrészt cserélni, bővíteni stb.
2020. máj. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy az első mondja. Egy asztali gép (ha még monitor meg minden kell hozzá) akkor is nagyobb teljesítményű, mint egy hasonló árú laptop, ha az árba még a billentyűt/monitort is beleszámítjuk. Nem neked kell összeszerelni, PCX 6 ezerér' megcsinálja.

Mi a keret, mire használnád? Van-e billentyű/egér/monitor?

2020. máj. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

HP és Dell a legjobb minőségűek. nem véletlen a 3 év gari (bár nyilván ők is csak a gépre adják. akksira és többire marad az 1 év).


De ahol megadják a 3 év garit, ott nem szűámít a márka.


Mai minimum követelmények:

Full HD kijelző (1920x1080)

min 256 GB SSD (vagy SSD + HDD)

min 8 GB RAM

Processzorból alapvetően minél újabb, de ez már bonyeszebb dolog. meg kell-e dedikált VGA, stb...

2020. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!