Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfigurációjú gépet...

Milyen konfigurációjú gépet lehetne összerakni?

Figyelt kérdés

Mindenképpen Intel-es legyen.

Kb. 55000ft lenne rá szánva.

Nem játékra használnám.

Elöre is köszönöm a segítséget!



2020. máj. 3. 22:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Megjegyzés: ha AMD böl ebben az árkategóriában jobbat lehetne összerakni akkor azokat a konfigurációkat is várom szeretettel!
2020. máj. 3. 22:34
 2/5 anonim válasza:

Ennyi pénzért én nem új gépet vennék hanem néznénk hardveraprón vagy bármilyen oldalon használt hardvereket és egy alacsony kategóriás jó gépet lehet összerakosgatni így is, de ha mindenképp új kell akkor

Gigabyte A320M alaplap

AMD A6 9500 2 magos,radeon 5-ös videochippel felszerelve

Kingston 2x4gb ddr4 2400mhz

Ez igy 50000ft összesen de ebbe még nincs benne a tárolóegység és a táp illetve a ház de muszály a 2x4-es ram mert sima 4gb-osnál nem lenne az igazi még filmnézéshez sem az integrált kártya,de még mindig olcsóbb mintha venni kéne bele videókártyát.

2020. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy új kell legyen.Elnézés, hogy nem írtam oda, de táp és gépház az van.
2020. máj. 3. 22:50
 4/5 anonim válasza:
2020. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hardverapró:


Külön alkatrészenként vagy egy BRAND gépet veszel:

I5 3/4.gen

Lap

2x4gb ddr3 RAM


35k

2020. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!