Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Automata turbós procit lehet...

Automata turbós procit lehet húzni egy jó alaplappal? Vagy?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 14:36
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ez igy semmit nem mond, pontos tipust irj


majdnem minden procinak van turboja... szoval, a szorzozar menteseknek is van turboja...


igy nem is tudom mire gondolsz


legtobb jobb alaplappal lehet piszkalgatni a procit, leginkabb szorzozarasaknal a turbo orajelre tuningolas ami "alap" dolog aki kevesli

viszont barmilyen tuningolasnal tudni kell mit csinalsz mert ha valamik elaallitodnak kozben azzal tonkrevaghatod csak, es annyit nem er meg


szorzozar mentesek viszont direkt tuningra vannak


Majdnem minden amd szorzomentes, pontosan nem tudom de lehet az osszes Ryzen ilyen mindegy hogy nincs betu mogotte (X vagy valami)

2020. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

marmint a legtobb Ryzenrol tudom hogy szorzo mentes de lehet van par kulonlegesebb peldany es azok szorzozarasak valamelyik APU k tippre, de lehet egyik sem, amd altalaban mindeg menteseket szokott nyomni procikbol


Intelnel viszont ellenkezoleg van ott majdnem mind szorzozaras, de azert vannak mentesek, vannak Pentium ok is meghozza meg i3 is ami mentes

2020. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!