Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Corsair Ironclaw egér...

A Corsair Ironclaw egér hogyan funkcionál Linux alatt?

Figyelt kérdés
Gondolom, mint a többi hasonló egérnél az RGB világítás nem állítható, vagy nem működik, de ez nem zavarna. Ami érdekel, hogy az oldalsó 5 extra gomb közül mindet be lehet-e rendesen állítani játékoknál?

2020. máj. 15. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Milyen játékkal játszol te linuxon, amelyiken ki lehet használni az öt gombot? :D
2020. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha ennyire tájékozatlan vagy a témában, akkor minek szólsz hozzá a kérdéshez?
2020. máj. 15. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Ha ennyire önállótlan vagy,ahelyett hogy felrakj egy virtualboxot, rádobj egy linuxot és megnézd, nem neked való a számítógép...
2020. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak Linux van a gépemen, nem kell rá virtual box, hogy kipróbáljam. A kérdés az egérről szólt, amire cserélni tervezem a jelenlegit. Mivel keresés alapján nem találtam konkrétan erről a modellről Linux alatt semmit, ezért feltettem ezt a kérdést.


Ha annyira önállótlan vagy, hogy végiggondold a lehetséges opciókat mielőtt fölöslegesen vicceskedni próbálsz, akkor lehet, hogy NEKED nem való a számítógép.

2020. máj. 15. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

"Ha annyira önállótlan vagy, hogy végiggondold a lehetséges opciókat mielőtt fölöslegesen vicceskedni próbálsz, akkor lehet, hogy NEKED nem való a számítógép."

Ebben semmi összefüggést nem látok, de legyen úgy!

2020. máj. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem csodálom, hogy nem látsz összefüggést, a logika láthatóan nem az erősséged.


De elmagyarázom!

Több lehetséges opció volt:

A) Van ilyen egerem és kiváncsi vagyok hogy működik-e Linux alatt

B) Linuxot használok és tudni szeretném, hogy ez az egér rendesen működik-e alatta

Meg még van pár opció, ami a jelen helyzetben lényegtelen.

Neked nem sikerült felfogni, hogy nem csak az az opció létezik amire gondoltál, és ezután először vicceskedni, utána pedig okoskodni próbáltál. Ezzel lényegében bebizonyítottad, hogy nem tudsz logikusan gondolkozni, a logikus gondolkodást pedig sajnos nem tudja nélkülözni a számítástechnika. Így úgy tűnik, hogy neked nem való a számítógép.


Ha pedig az önállótlan részt nem sikerült megértened, akkor a fentebb leírt önálló gondolkodás hiánya az amiben ez nálad megnyilvánul.

2020. máj. 15. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

Rendben, egészségedre!

Remélem jót fogsz aludni.

2020. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom, csak találtam:

[link]

Nem hivatalos driver-ek a github-on.

2020. máj. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egéren működik a világítás,bár alapból állandóan világít,nem kikapcsolható.

CSGO-ba biztos hogy be lehet állítani linux alatt az egér gombjait,gondolom más játékok alatt is.

Kubuntu 20.04 van a gépemen.

2020. máj. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
Elvileg a libinput tudja kezelni. igazából az eseménykezelőt kellhet beállítanod. Ha van driver, akkor jobb a helyzet.
2020. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!