Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pcx virtuális garancia?

Pcx virtuális garancia?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A PCX-en vásároltam egy komplett gépet nem olyan régen és a garanacialap virtuálisan érkezett az összes komponenssel együtt, egy "lapon". Ha én elszeretném adni mondjuk a videokártyámat amire van még x hónap, akkor a garanciát tudom továbbítani a vevőnek?(és ha igen akkor az egész garancialapot a többi komponenssel együtt?) Még sosem adtam el elektronikai eszközt ezért nem tudom hogyan működik ez. A választ előre is köszönöm!

?



2020. máj. 17. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan lehetőség is van, hogy vállalod, hogy rajtad keresztül intéződjön a garanciázás, és akkor hozzád küldené el az új tulaj a hibás alkatrészt, te meg továbbítanád a szervíznek. Én így csináltam.
2020. máj. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

de mi is ez? Nem e-mailben pdf ben kaptad meg?


garacianal nem kernek szemelyi igazolast, vagy igen? barki intezheti a nevedben szoval...


tehat vagy kinyomtatva elkuldod vagy e-mailben


nem?

vagy masrol van szo rosszul ertettem? Pcx feluleten van csak? Mert szerintem nem

2020. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem azt nézik, hogy Ödönke, vagy Bodri ( (c) Márk :D ) viszi vissza, vagy küldi vissza az alkatrészt, hanem hogy van-e rá garancia. Az alkatrész gyári szám a lényeg. az alapján vissza tudják keresni, hogy mikori a cucc.

A papírt meg küld ád az új tulajnak vagy nyomtasd ki neki és kész.

[link]

2020. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítő kész válaszaitokat!
2020. máj. 17. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!