Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Állítható dpi-s egér esetén...

Állítható dpi-s egér esetén honnan tudjam az épp aktuális üzemmódot ha semmiféle visszajelzés nincs?

Figyelt kérdés
5 üzemmód van, de csak egy kapcsoló amit 5x meg kell nyomni a váltásokhoz. Na de az aktuális üzemmódot honnan a francból tudhatom? Semmiféle visszajelzés nincs, még egy led se ami más fénnyel égne az üzemmódtól függően akkor honnan tudom épp hogy üzemel?
2020. máj. 17. 10:02
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
Pl. megérzed. Külön szoftver nincs hozzá? Komolyabb gyártóknál szokott lenni, ami külön telepítendő. Ott általában kijelzi.
2020. máj. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szoft nincs. ha lenne a kérdésnek értelme se lenne.

Az érzés pedig : hát 1000 dpi és 4000 dpi közt oké.

Na de 1200 és 2000 dpi közt? Hát én a világon semmit se érzek.

2020. máj. 17. 10:17
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Talán már öt éve, nekem is volt egy állítható DPI-s egerem.

800-1200-1600-2000-2400 között lehetett állítani egy gomb nyomogatásával, mint ezt.

Nálam mérhető volt a különbség, - pontos értékekre mondjuk már nem emlékszem, szóval a következő számok csak szemléltetésül szolgálnak, de így beazonosíthatod a fokozatokat:

- ha egy centivel arrébb toltam az egeret, akkor a képernyőn az egérmutató is egy centit mozdult legkisebb fokozatban,

- a következő fokozat a képernyőn már 2 centit jelentett,

- a harmadik 3 centit,

- és így tovább...

2020. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!