Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom "rendes működésre...

Hogyan tudom "rendes működésre bírni" a VGA-t? Ati Radeon HD3650 Silent Magic- új.

Figyelt kérdés
Hónap óta szívok vele, nem találtam rendes drivert hozzá. Ati.com.on se- aztán eljutottam odáig, hogy csökkentett módban leszedtem az összes Ati cuccot a gépről,felraktam az Everest-et,azon van olyan funkció hogy drivert keressen a hardverekhez, le is szedett valamit az Ati.com-ról,- azóta HD3600nak látja- most végre nem vibrál a Ghotic II, a POP II.-ben viszont még mindig megnyúlnak a textúrák, és DVD lejátszáskor "megreccsen" a monitor nagyon durván s le is fagy a player. Próbáltam úgy is, hogy átmásoltam a gépre a filmet, de bizonyos moziknál továbbra is ezt csinálja!Új monitorom van, 22" Samsung WideScreen, de a réginél is ezek voltak a bakik- LG 19"....Segítsen valaki!
2008. nov. 24. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2008. nov. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
....:) Köszi, ezt a kérdést is én tettem fel,....:(((( Úgy érzem, körbe-körbe járunk, mindenki ezt az oldalt ajánlja, de hát ha egyszer nem működik ?!?!...Komolyan, most már kivágom a kukába ezt a szart!!!! Azért köszönöm mindenkinek, tényleg, hála....
2008. nov. 24. 11:52
 3/11 Hintalow ***** válasza:
100%

Figyu, ennyi görcsölés után már érdemes elgondolkozni azon, hogy ez biztosan driver probléma -e...

Ilyen jelenségeknél már érdemes kártyahibán is gondolkodni. Nézd meg everestben, hogy milyen hőfokot produkál működés közben, a nevében található "silent magic" -ből arra következtetek, hogy ez valami "tökcsöndes" passzív hűtésű kártya. Ami sokszor nem teljesen jó, mert a gyártók által rátett borda nem képes maradéktalanul ellátni a kártya igényeit.

Tehát a tippjeim: (ennyi driverelés után nincs az az ég, hogy nem találtál megfelelőt) Lehet, hogy a sok drivertől már az oprendszer is kaputt.

A kártyát érdemes megpróbálni más gépben, ha ott is hasonló dolgokat produkál, akkor az biza nem driver probléma lesz.

2008. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos a feltevés, ám "szinte" egyáltalán nem melegszik a kártya, ellenőriztem, kitűnő a ház hűtése.A más gépen való kipróbáláson már gondolkodtam, hamarosan megtörténik, s akkor legalább az alaplap hibát kipipálhatjuk.Gondoltam még az erőforrás ütközésre is,lehetséges?
2008. nov. 24. 12:51
 5/11 Hintalow ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok.

Ilyen esetekben sajnos nehéz belőni a hibát. Bot egyszerűen, biztosra kell menni.

Én először csupaszítanám az oprendszert, és csak vga drivert tenném fel, plusz amivel problémázik (játék/videó)

Ha ez nem hoz eredményt akkor jön a jó öreg próbálgatás: kölcsön cuccok a tiedbe, a tieid pedig máséba, járatni kicsit, hogy nem dob -e hibát. Vga, ram, alaplap, proci szépen sorjában. Macerás, és időigényes, de ez az egyetlen halálbiztos megoldás.

2008. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Háááát, ha nincs más......:(
2008. nov. 25. 07:55
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ez egy Asus Silent Magic, akkor a legjobbat úgy teszed magadnak, ha az eredeti CD-ről telepíted a meghajtókat.

Hiba szerintem a hozzáadott programokkal lehet (nekem azokkal volt) szedjél le mindent, főleg a smartdoctort.

2008. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Aha!

Milyen hozzáadott progikra gondolsz?......Köszi a választ....:)))))

2008. dec. 23. 20:29
 9/11 anonim válasza:
www.asus.com itt van driver!
2009. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megnézem........:)

2009. jan. 5. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!