Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I7 2600 és i7 2600k (nem oc)...

I7 2600 és i7 2600k (nem oc) között van különbség?

Figyelt kérdés
Nézelődtem harveraprón és jófogáson is, elég keveset találtam mind a kettőből, aztán rájöttem, hogy az én alaplapom nem is tud overclockolni :D tehát az a kérdés, hogy a K-s proci oc nélkül jobb vagy nem a sima 2600-nál?

2020. máj. 24. 10:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek már elég régi procik így jó eséllyel semmi különbséget nem tapasztalnál.
2020. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

A te szempontodból szerintem semmi. A 2600K -be újabb és jobb IGP van, de ez diszkrét videokártya használata esetén ez nem releváns. A sima 2600 meg tud vagy 2 utasítással többet, amit átlag User az életbe nem használ ki.


Ha van még kedved hasonlítgatni, itt a két link:

[link]

[link]

2020. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
gtx 1650 super videokártyám van és most egy i5 2400 al elboldogul rainbow six siege max minőségen és forza horizon 4el is de ott néha beakad ilyen 1 másodpercre, fortnite epicen menne a videokártyával de a proci nagyon durván gyenge hozzá
2020. máj. 24. 11:20
 4/4 MGéza ***** válasza:
Nem lenne nagy ugrás. A magonkénti teljesítménye nem sokkal jobb és a játékok jobban szeretik a teljes értékű, tehát nem csak logikailag valódi magos procikat. Ryzen 1600 lehet a legolcsóbb megoldás, hasonló teljesítményt csak OC-val tudnál kicsikarni, ahhoz meg másik alaplap kéne.
2020. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!