Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad képet a monitorom?

Miért nem ad képet a monitorom?

Figyelt kérdés
Halihó. Most alaplapról megy a monitorom. Nem a legújabb, de ips panel, 60hz. Így ad képet meg minden, de akkor fölöslegesen pörög a kártyám a gépben. Van egy display port to vga átalakítóm. Össze kötöttem a monitort a kártyával és nincs kép a monitoron. A videókártya 1000% hogy nem halott, hiszen tesztelve volt egy nagyobb monitorral. Szerintetek mi lehet a gondja?

#monitor #kép #display-port to vga
2020. máj. 25. 03:34
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Simán lehet hibás a DP->VGA átalakító is.
2020. máj. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:

Vélhetően a "display port to vga átalakító" a gondja.

Vidd el egy olyan cimborádhoz az átalakítót, akinek a monitorán van D-Sub (VGA) port, és próbáljátok ki úgy is.

2020. máj. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aktív átalakítóra van szükséged(ha a mostani nem az):

[link]

Ha viszont most is aktív van, akkor elromlott.

2020. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is az átalakítóra szavazok.

Ha van a monitoron DVI akkor érdemes egy DVI - Display Port kábelt venni, mert mind a kettő digitális kimenet. Ha csak VGA van akkor talán az aktív átalakító megoldja.

2020. máj. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is az átalakítóra tippelek. Ha van rá lehetőség, havernál próbáld ki az átalakítót. 700-800 Ft ért kapható már adapter hozzá. Igaz, nekem HDMI-DVI kellett.
2020. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem a gyors válaszokat!
2020. máj. 25. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!