Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek max...

Milyen laptopot vegyek max 200.000Ft értékben? Néha szeretek játszani is, tehát legalább 3ghz képesre lenne szükség sztem.

Figyelt kérdés

Üzleti, használt, jó minőségű, legalább 14" képátlóra volna szükségem.

Nézegettem már néhányat, többek között eddig amiket néztem:

Dell Latitude E7450

Lenovo Thinkpad W540

Lenovo Thinkpad T450s

Hp Zbook 15 G2

Ezek közül leginkább a Lenovo W540 tűnik igazán

jónak, bár a Lenovo T450s újabbnak tűnik, és azért

inkább minél újabb lenne a jó döntés.

Ja meg persze a Hp Zbook 15 G2 is nagyon jónak

tűnik, nem tudom megbízhatóságban és tudásban

együttesen melyik lehet a legmegbízhatóbb.


Én eddig ezeket találtam, ha tudtok jobbat ajánlani, akkor ne tartsátok magatokban! Előre is köszi a segítséget!



2020. máj. 26. 13:54
 1/3 hypno ***** válasza:

Mind vállalható. Persze az is számít, hogy melyikből melyik kiépítéshez jutsz hozzá. Fullhd kijelző és világítós magyar nyelvű (nem matricázott) billentyűzet jó ha van.

Játékhoz jó lehet a W540 dedikált videokártyája, viszont minden máshoz akkumulátoridőben jobb a dedikált.

Az érintőképernyő is nagy találmány, könnyű megszokni.

2020. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hypno ***** válasza:

Kiegészítés:

A keretedbe szerintem ugyanezen gyártmányok frissebb (6-7. generációs procival szerelt) kiadásai is beleférnek.

2020. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!