Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1080p 60fps streamelős kamerár...

1080p 60fps streamelős kamerára legsimább, legolcsóbb megoldás?

Figyelt kérdés
Telefonnal próbáltam, akármilyen appot rakok fel, legtöbbet akárhogy túrom a fórumait, akárhogy variálok ésszel vagy ész nélkül, szóra se sikerült bírni, amelyik meg működött, azzal szakadozik az usb kapcsolat, fogalmam sincs, miért. Egy Huawei P9 Lite és egy öreg Samsung S2 tudott próbaalanyként szolgálni. Csak ilyen webcam megoldásokat találtam (lehet, hogy azt is kerestem külön, nem emlékszem, hetekkel ezelőtt volt ez a nekiugrás). Neked van bevált módszered, ami nem arról szól, hogy vedd meg a legolcsóbb 1080p webcamet? Jól működő, olcsó akciókamera, ami hajlandó tökéletesen működni usb-n pc-vel, esetleg lehet rá hekkelni kevésbé széles látószögű objektívet, ilyesmi érdekelne. A megvilágítás elég jó lesz minden napszakban, és nincs okom a nagy minőséget kergetni vele, csak a felbontás és a framerate olyan, hogy inkább fontosként kezelem, gyors és időzített dolgokat kell bemutatni kb lépten-nyomon (technikás hangszeres játék, nem tanítani akarom, csak feszíteni).

2020. máj. 27. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Streamelős kamerának minek 60 fps? Persze oké van ilyen webkamera ogitech C922 Pro Stream 100 ezer forint környéke.
2020. máj. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem írtam volna le... Nyilván ami 60fps, az nem streamben megy föl, és nyilván ha nem tudja, nem borzalmasan nagy baj. Az 1080p is ilyen, de azt tényleg szeretném, ha lenne, mégiscsak 2020 telik, ne akarjak már arra törekedni, hogy 720p-ben rajtoljak...
2020. máj. 27. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A gsmarena.com tanúsága szerint:

* [link]

* [link]

mind a két, topiknyitó kérdésben szereplő kamera csak 30 FPS-re képes.


2. Az árukereső tanúsága szerint:

* [link]

a legolcsób FullHD, 60 FPS-os webkamera a Razer Kiyo:

* [link]


3. Esetleg szóba jöhetnek akciókamerák - a legolcsóbb FullHD, 60 FPS-os felvételre képes akciókamera amit találtam a Sencor 3CAM 4K04WR:

* [link]

2020. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, természetesen nem próbáltam egyik muzeális telefonomból se kisajtolni a 60fps-t semmilyen felbontásban. :)


Én is csak ilyeneket találtam, ár/érték arányban eléggé nem okésak, valahogy az ingyenes szintű van 20k-ért, a 20k szintű 40-ért... Vélemények tele vannak ilyen melegedésproblémákkal, elavultsággal, igazán rongy színekről mesélnek... Gyakorlatilag az öreg Samu kamerája rommá alázza őket. :) Innen is jött az első inger, hogy rákötöm a pécére. Fél lábbal így is ő a befutó, mert ami nem streaming, arra bevethető, van OTG is, ha közeli mikrofonnal kell amatőrködni, minden másra ott az utószinkron lineból rögzített hanggal. Az állás tkp az, hogy streamet csak simán telón pötyögve tudnék indítani, ami valljuk be, elég fapad, meg elég sokminden kizárva (teszt, szoftverben pötyögős "így csináltam" videó, reakcióökörség, ésatöbbi, amiben kép a képben van az így azonnal nincs).

2020. máj. 27. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!