Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb alaplap márka?

Melyik a legjobb alaplap márka?

Figyelt kérdés
2020. máj. 28. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Asrock
Asus
Biostar
Gigabyte
MSI
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs ilyen. Biostart kivéve a többi gyártónak mind van low end és high lapja is és van amúgy is miben legjobb? Legjobb VRM legjobb VRM hűtés legtöbb feature legjobb portok? Nincs abszolút legjobb bár kinézetre nálam az Asus és a Gigabyte a nyerő
2020. máj. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne ilyet felállítani? Ha valaki nagyon akarná, összegyűjthetne 1500 adatot, ami reprezentatív, hogy mekkora a meghibásodás arány, mennyi az átlagos élettartam, terhelhetőség, melyiknek tartja a legegyszerűbbnek és legjobbnak a BIOS-át, stb. Ez is csak egy statisztika, szép is lenne, ha nem lehetne sorrendet állítani pont erről.
2020. máj. 28. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

De amiket te felsoroltál az inkább a megbízhatóság ami nem feltétlenül meríti a legjobb fogalmát. Meg mivel a gyártók is változnak fejlődnek még ezt is rohadt nehéz lenne kigyűjteni mivel pl AM4 foglalatú lapok csak 3 éve vannak tehát az áltagos élettartamuk azoknak nem is mérhető mivel normál esetben 3 évet azért simán kihúznak még a gagyibb alaplapok is.


Legjobb BIOS megint csak relatív mert legjobb operációs rendszer sincs mivel kinek mi jön be inkább. Szerintem olyan nagyon nagy különbségek amúgy sincsenek köztük általában.

2020. máj. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. De ez itt csak a Gyakori Kérdések. Az itt író/olvasó felhasználók véleményére voltam kíváncsi, azért tettem fel a kérdést. Mert ez egy ilyen oldal. Megengeded, hogy feltegyek egy ilyen kérdést? Mert ha esetleg nem, akkor fontolóra veszem, hogy legközelebb kikérem az engedélyedet. Jó lesz így? Köszönöm!
2020. máj. 28. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Adott chipseten belül van értelme feltenni ezt a kérdést, már ha ezalapján akarsz vásárolni és nem csak az érdekel ki mit szeret. Nevetséges nagy ingadozások lehetnek két platform között, hát még a közepes árkategóriában.
2020. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Felpontoztalak anonim, én értem a problémád. Csak tudod, igaza van a kérdezőnek, ez egy olyan oldal, hogy ilyen sekélyes szavazást is ki lehet írni, hogy aztán az egységsugarú user ráakadva a kérdésre, hirtelen felindulásból néhány teljesen szubjektív és alaptalan vélemény miatt egy adott gyártó mellett döntsön :D

Kedves kérdező! Szavaztam! :D

2020. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Azok rinyálnak itt ennél a kérdésnél, akik irigyek, mert csak szar, olcsó, gagyi alaplapra telik nekik.
2020. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ASUS és MSI inkább. A Gigabyte nem a legjobb anyagminőség, de funkcionalitás szempontjából jó választás lehet, kivéve, ha trambulinként használod.
2020. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!