Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptop beépített SD kártya...

A laptop beépített SD kártya olvasó milyen kártyákat támogat?

Figyelt kérdés

Két laptop esetében szeretném ki deríteni. Egy ASUS k54C és egy Acer aspire v3-571g. Milyen kártyákat támogat.

Csak Standard SD, 4 MB-tól 2 GB-ig vagy SDHC, 4 GB-tól 32 GB-ig esetleg még ezt is bírja-e SDXC, 4 GB-tól 2 TB-ig.

Vennék nagyobb méretű kártyát, de az ára miatt, kicsit tartok tőle, hogy vajon kezeli-e.



2020. jún. 1. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mindent támogatni fog, Win10el biztos
2020. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek elég régiek, szerintem 32GB a maximum.
2020. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen az Asus már 8 éves igaz felturbóztam egy második generációs I7 megy benne (4 mag 8 szál) plusz 250GB SSD 1TB HDD a DVD helyett. és 8GB Ram ez volt a max amit tud kezelni. Az Acer 6 éves. Mindkettő Win 10-el.


Találtam itthon egy 32GB-os SDHC micro-t az ASUS tudja kezelni. Jó lenne ha menne a nagyobb is mert 512GB-os amit szeretnék beszerezni.

2020. jún. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!