Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10-ben be lehet...

Windows 10-ben be lehet állítani, hogy ha van csatlakoztatva egér, akkor a touchpad ne működjön? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 13:26
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Gépház --> Eszközök --> Érintőpárna

Szedd ki a pipát "Az érintőpárna bekapcsolva hagyása az egér csatlakoztatásakor" elől.

2020. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Az életben nem jutott volna eszembe az "érintőpárna" fordítás :D
2020. jún. 4. 14:53
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
#2: Hát elég gáz, én is meglepőtettem mikor először láttam. Inkább ne fordították volna le. A touchpad minden számítógép felhasználónak közismert. Érdekes a bluetooth se lett kékfog.
2020. jún. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennél talán még a tapipad is jobb lett volna. :))

Mekkora királyság lenne, ha az eredeti angol felület szavaira keresve is találatot adna.

2020. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Elvileg kéne neki. Win10-en ha angolul kezdesz írni a keresőbe, megtalálja az oda vonatkozó magyar nyelvű beállítást. Nálam legalábbis műkszik a dolog. Egyébként sok laptop esetében dedikált gomb van a touchpad hatástalanítására. A Microsoft fordításait meg inkább most nem minősíteném... :")
2020. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!