Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gyártó hűtése a jobb?

Melyik gyártó hűtése a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik gyártó hűtése a jobb? És azon belül melyik típus? Általánosan értem, mindegyik videokártyára, független attól, hogy AMD vagy NVdia


Példák:

Asus (Dual, Strix)

MSI (Armor, Gaming X)

Sapphire (Pulse, Nitro+)

Gigabyte (Ebből fogalmam sincs, hogy milyenek vannak)

stb



2020. jún. 5. 10:32
 1/7 anonim válasza:
Kb. ugyan az az összenél. Úgy tudom, hogy Sapphire nagyobb figyelmet fordít a VRAM hűtésére, de csak AMD-s kártyákat gyárt. Inkább teljesítmény, ár-érték arányban dönts.
2020. jún. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán van abszolút legjobb. Néztem már sok részletes tesztet és ugye 3 dolgot is kell hűteni. A GPU-t, a VRM-et és a memóriát a kártyán. Na most sosem láttam olyat hogy egy bizonyos modell hűtötte volna mind3-at a legjobban vagy legrosszabbul. Plusz még az is bezavar hogy mennyire hangos. Van hogy egy modell egész jól hűt de jóval hangosabb mint egy másik ami kicsit kevésbé jól.


Ha megmondod melyik kártyák jöhetnek szóba akkor könnyebben tudnék modellt ajánlani mert olyan is van hogy egy bizonyos hűtés pl az Asus TUF az RX 5700 XT nél botrányosan xar volt de az 5600 XT nél meg már jól csinálták.

2020. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 GTX 1660 6 GB-ban gondolkodom leginkább, max 100.000 Ft-ért.
2020. jún. 5. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:

100k bőven sok GTX 1660 ért viszont 107 ért már ott van ez ami jóval erősebb RTX 2060 szint.


[link]

2020. jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az MSI armor-on és az Asus dual-on kívül mindegyik jó
2020. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm, valami ilyesmi választ vártam!


Természetesen a többieknek is köszönöm, ment mindenkinek a zöld!

2020. jún. 12. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!