Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gamer laptopot választa...

Melyik gamer laptopot választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


A Lenovo mellett a valamivel jobb processzor és a 144Hz-es képfrissítés szól, az Asus mellett pedig, hogy talán valamivel megbízhatóbb gamer téren. Ti mit gondoltok? Esetleg ha lennének más javaslataitok az árkategóriában, azt is szívesen meghallgatom.



2020. jún. 5. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Lenovo-t venném, picit gyorsabb cpu miatt, és nem megbizhatóbb az asus, a TUF kb az alja az asusnak mondhatni ,hogy a "selejtes" strix-ek. egyébként 120hz is több mint elég.
2020. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 pappgr ***** válasza:
62%

Én személy szerint nem venném meg egyiket sem. Itt vannak az indokaim:

-mind a kettő 350-be kerül, 200-ért tudsz építeni egy ilyen erős asztali gépet és marad 150-ed egy olcsó laptpra.

-Az Asus memóriája 2400 Mhz ddr4-hez képest lassú főleg egy AMD processzorhoz, ami észrevehetően jobban teljesít gyors memóriával.

-(Asus) Jobb ha távol maradsz a hybrid meghajótóktól, nem elég hogy ez csak 5400 rpm, de csak 1Tb ami kevés ha pls az új COD 250Gb. A lenovoban meg csak 512Gb ssd van.

-Az ár nem tartalmaz Windowst.

-A 1660 ti belépő szintű kártyának nagyon jó de nem 300k-s gépbe való, amire számíthatsz az 120+ fps ha CS-zel vagy lol-ozol, de max 60 tripla A-s játékokban a legalacsonyabb beállításokban.


Egy személyes tapasztalat: Én az elmúl 6 évben egy Asus G750-et használtam (4700 HQ, 780m). Habár nem bántam meg hogy ezt választottam, mert abban az időben rengeteget költöztam és hosszabb időkre utaztam, most hogy már nem kell kérdés nélkül asztali gépet válsztok.


Ha tényleg nincs más válsztásod mint gamer laptopot venni akkor az Asus-t ajánlom, 120 és 144 Hz között nincsen nagy különbség, és nem is fogod nagyon kihasználni.


Sajnos nem vagyok járatos a mostani game rlaptopokban, úgyhogy nem tudok alternatívát ajánlani.

2020. jún. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
egyértelmű lenovo
2020. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 pappgr ***** válasza:
71%
Nagyon kíváncsi vagyok miért a lenovo az emberek választása
2020. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 pappgr ***** válasza:
Utánanéztem jobban hogy mire képesen ezek a processzorok. A számokkal ellentétben az intel 10-20 extrém esetben 30%-al több fps-t pumpál ki. Ennek fényében talán jobban megéri a lenovo, de akkor le kell mondanod a bluetooth 50-ról és a usb 3.2-ről, ami a mindennapi épletben nem annyira fontos. De a laptopot nem venném meg több tárhely nélkül.
2020. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Én kizárólag a megbízhatóságra hagyatkozok most a döntésnél, és a tapasztalataimból írok.

Asus nem szokott meghibásodni, nagyon jól bírják. Lenovok pedig hulladékok, kivéve az üzleti kategóriát.

2020. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


Én inkább ezt. Sokkal de sokkal erősebb proci van benne és annyival nem drágább

2020. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7.


Az viszont vicc, hogy ilyen kategóriás gépeket 8GB RAM-al akarnak eladni.

2020. jún. 8. 13:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozva 2-hoz, én sem venném egyiket sem. Nekem Asus ROG-om van (kb. 2 éve).

De, ha nem lett volna fontos a mobilitás, akkor PC-t vettem volna.

A linkelt ASUS laptopnál a legfőbb problémám az AMD proci.

Ez egy örökös vita, hogy melyik "jobb". Én személy szerint intel párti vagyok, volt AMD-s laptopom is, de csak a baj volt vele.

2020. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azzal meg nem kell nagyon foglalkozni, hogy 8 GB RAM van egy gépben. Kell bele venni még 8-at.
2020. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!