Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék venni...

Laptopot szeretnék venni elsősorban játék célra, hogy legalább a mai játékok menjenek rajta, mit ajánlanátok ?

Figyelt kérdés

Szóval helyzet, van egy laptopom, de már régebbi, 3 éves kb, új munkahelyre megyek, ahol nincs céges laptop (irodában dolgozok) home office úgy működik , hogy saját laptopra telepítenek valami távoli elérést biztosító programot , tehát saját gépről megy a dolog. Tervezem , hogy a régebbi gépet használnám erre a célra akkor az újat pedig saját célra úgymond. Nem vagyok egy játék őrült inkább filmezni szoktam, de néha kell ami kikapcsolja az agyam. Asztali gép mielőtt feljön, azt nem szeretnék, ez a mobilitás ami a laptoppal jár azt szeretném ha megmaradna. Szóval mit javasoltok ?

Milyen paraméterek kellenének, hogy elmenjenek rajta akár a mostani dolgok is. 300-400 körül költenék rá max , ennél többet nem ér nekem.



2020. jún. 8. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nagyon ritkán szoktam azt tanácsolni bárkinek is, hogy ne vegyen meg valamit, és az óbégatóknak, akik olyanokat írnak, hogy "Minek neked 400 ezres telefon a nyócvanezres is ugyanolyan jó!", azokkal sem értek egyet. Mert ha van pénzed rá, és örömet okoz, akkor vegyed.


De laptop nem való játékra, akármennyi jól össze is van rakva.

2020. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fukapapa27 ***** válasza:

ASUS ROG:

[link]

Dell:

[link]

Lenovo Legion:

[link]

2020. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!