Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen notebookot ajanlanatok?...

Milyen notebookot ajanlanatok? Rengeteget dolgoznék rajta, illetve játszanék is, ne legyen hatalmas, de kicsi sem.

Figyelt kérdés

Erre gondoltam, ez szépen csinàlná a dolgát, csak attól félek h már lassú a használattól

Plusz SSD-t raknék bele a rendszernek a biztonság kedvéért, mert ide oda fogom vinni

Valami hasonlót tudtok mondani?



2016. okt. 22. 21:08
 1/8 A kérdező kommentje:

Igazából az asust tartom a legjobb otletnek csak annyi penzem nincs.

Kb 100-120k korul lenne jo

2016. okt. 22. 21:19
 2/8 T/Z ***** válasza:
Szerintem lehagytad a linket/linkeket?
2016. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jé kajak, mekkora idióta vagyok

Szval

[link]

2016. okt. 23. 08:03
 4/8 T/Z ***** válasza:

Hát igen, nagyjából amit kinéztél, annál erősebbet nem nagyon találni.

i3 5005U processzor

GT920M vga

2016. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 T/Z ***** válasza:

[link]


Itt még átnézheted őket, hátha másik márka szimpatikusabb. :)

2016. okt. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez az i5 nem jobb annál?
2016. okt. 23. 12:33
 7/8 T/Z ***** válasza:

Ja, h az i5-ös. Nem is figyeltem, ebben az ársávban ez nem megszokott. (azt láttam, h 5ezerrel kezdődik, de az i5 felett elsiklottam)

Nos igen, jobban megnézve látni, h bontott csomagolású, ezért ennyi. (hogy még mit csináltak vele, azt ugye nem tudni)


Ez jó gép, amikre akard használni, nem találsz ennél olcsóbban, (sőt i5-el inkább sokkal többért).

2016. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem ezt választom, annyira csak nem rossz, ha meg mégis akkor eladom használtként sztem olyan 80-90k-ert
2016. okt. 23. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!