Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok moduláris tápegységet...

Tudnátok moduláris tápegységet ajánlani max 25-30-ért?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy i3-8100, GTX 1060 6GB, 8GB 2400MHZ ram mellé kéne.

2020. jún. 9. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Seasonic FOCUS GX-550W Gold


Ebben az árkategóriában ennek a legjobb a hatásfoka, és van rá 5 év gyártói garancia is. Az 550W ugyan erős túlzás a gépedhez, de kisebbet nem lehet kapni ilyen paraméterekkel, plusz így bőven marad tartalékod ha fejleszteni szeretnél a következő 5-10 évben.

2020. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
550W is sok, elég a Whisper M 450W és egész jó minőséget képvisel.
2020. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Seasonic CORE-GM-500 Core GM 500W gamer 26k

SilentiumPC SPC140 Supremo M2 Gold 550W ATX 27k


mind kettő 80+ Gold 5év gari japán kondis, de ha a következő gépeidbe is akarsz egy tápot én ezt venném: Fractal Design 560W ION+ Platinum 560W 37 ezer 10év garancia, betonstabil feszültség, ilyen áron best buy 2080 TI mellé is mehet későbbiekben.

2020. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huu, köszi a sok javaslatot. Annyi kérdésem lenne még, hogy az itt felsoroltak közül mindegyik megbízható táp?
2020. jún. 9. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Az alábbi szakfórum topikjában:

[link]

elérhető felsorolásában sorolnak fel megbízható tápokat - esetedben mivel dedikált GPU-t használsz, a Tier A/TierB+ csoportból érdemes válogatni, az előbb felsoroltak teljesen megfelelőek.

2020. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor sorban, MWE Gold:

[link]

Átlagos, semmi extra, én biztosan nem ezt venném ennyiért.

Focus GX:

[link]

Nagyon jó tápegység, ebben az árkategóriában az egyik legjobb, régi neve Prime volt nem mellesleg.

Whisper M(én írtam):

[link]

Ki merem jelenteni hogy a kategória egyik legjobbja, nagyon jó választás.(CWT belső de szinte hibátlan lett)

Core-ról most kimondott tesztet nem találtam, de a Seasonic a Focus Plus alá pozicionálta szóval mindenképpen inkább a feljebbiek a Masterwatt kivételével.

Supremo M2:

[link]

Ez sem rossz igazából, simán jó választás lehet de nem 27 ezerért.

Szóval véleményem szerintem Seasonic GX vagy Whisper M, igazából egyikkel sem nyúlsz mellé.

Mindegyik jó nyilván, de ennyiért ezek a legjobb vételek.

2020. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget :D
2020. jún. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!