Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van ráhagyás a számítógépházak...

Van ráhagyás a számítógépházakban a méretek tekintetében?

Figyelt kérdés

Nyilván ezt a kérdést megválaszolni nehéz, ezért saját tapasztalatok is érdekelnének.


Ezt a házat fogom megvenni:


[link]


És ezt a CPU hűtőt:


[link]



Ebbe a házba legfeljebb 166 milliméter magas CPU hűtőt lehet szerelni. Az Alpenföhn hűtő pedig 165 milliméter. Elméletileg befér, de szűkös. Van vajon pár milliméter ráhagyás? Ha két milliméterrel több lenne, az már megnyugtatna. Mit gondoltok, mik a saját tapasztalatok?


2020. jún. 10. 14:37
A kérdező szavazást indított:
Ráhagynak egy kicsit a számítógépház gyártók.
Nincs ráhagyás, ami annyi, az annyi.
4 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Ház- és részegység-függő.

A CoolerMaster önmagában nem rossz márka, de én olyan házat nem vennék, ahol az alaplapot a táp alá kell bepaszírozni.

2020. jún. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"én olyan házat nem vennék, ahol az alaplapot a táp alá kell bepaszírozni."


Mire gondolsz, kedves, fejtsd ki kérlek!

2020. jún. 10. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az adatot garanciaként kell érteni, tehát jelen esetben garantálja a gyártó, hogy 166mm magas hűtő belefér a házba. Ezek az adatok általában ráhagyással vannak számolva, tehát bele van kalkulálva a mérési hiba is.
2020. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

""én olyan házat nem vennék, ahol az alaplapot a táp alá kell bepaszírozni."


Mire gondolsz, kedves, fejtsd ki kérlek!"



Nem világos kérdező? Mindössze annyiról van szó, hogy megint egy olyan szólt hozzá, akinek gőze sincs a dologról.

2020. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Hogyhogy a táp alá? Ez egy alsótápos ház.
2020. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsit offtopic, de en inkabb silentiumPC signum sg1 tg-t javasolnek. Olcsobb, jobban szellozik
2020. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem offtopic, de az nem jó nekem, néztem már. Ugyanis nincs rajta ODD beépítő hely. Az meg nekem kell. Bármilyen hihetetlen, de vannak még olyan játékaim (még ha nem is túl sok), amik DVD-sek, és nem lehet Steamen beaktiválni.
2020. jún. 10. 22:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul ebbe csak 161 milliméteres hűtőt lehet beszerelni, tehát duplán nem felel meg.
2020. jún. 10. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Uhh akoor ezer bocs , azt hittem ez rohadt nagy haz szelessegeben is
2020. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cooler Master NR600 házat vettem egy hete. A specifikáció azt írja, hogy 165mm max hűtő fér bele. Ennek ellenére a pont 165mm magas Alpenföhn Brocken 3 hűtő úgy belefért, hogy maradt még 4-5mm hely. Tehát van ráhagyás, persze főleg a komolyabb házaknál.
2020. júl. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!