Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kerrego kattogo hang a tápból,...

Kerrego kattogo hang a tápból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap egy gép újítás végeztem.

A proci, alaplap, ram cserelodott. A táp maradt a régi 500w-os 6 éves Cooler Master. A táp egy óra használat után eszméletlen durva kattogo sercegő kerrego hang jön belőle, fokozatosan egyre hangosabb. Eleinte lassú, majd egyre gyorsabbak a zajok. Nem ér hozzá a ventihez semmi, atneztem és a belsejében mintha valami meg lenne olvadva de nem tudom. A gépet nem kapcsolom be míg meg nem jön az új táp, egy FSP 600W Moduláris táp. Nagyon bosszant hogy így jártam, bárki tud erre valamit mondani? Mi lehet a gond? Köszönöm nektek.


2020. jún. 12. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

nem csináltál valami zárlatot? jól raktad össze a cuccokat?


az is lehet, hogy most érte utol a halál. Tartotta magát még, de amikor meg lett bolygatva akkor kapott valami sérülést.


reméljük csak a táp murdelt meg!

2020. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem mindent jól raktam össze, életem első gép szerelése volt. Egyetlen galiba volt, az alaplapba az előlapi audio pin csatit olyan szépen beletettem hogy elhajlottak de vissza hajlitottam őket és hibátlanul megy az első Audi bemenet is. Illetve rossz csavart csavaroztam a tavtartokba, és a tavtartoba beleszorult egy csavar, de ugyanúgy teszi a dolgát csak a csavar kicsit kijjebb van mint a többi. Szerintem is mikor még lett bolygatva össze fosta magát. Remélem én is hogy a többi cucc jó, ha nem akkor az hatalmas nagy szívás.
2020. jún. 12. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!