Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Frissítettem a driveremet, de...

Emil43 kérdése:

Frissítettem a driveremet, de az egész gépem akadozik folyamatosan kb 2mp-ként, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a frissebb amd radeon drivert, futtattam, aztán elkezdett akadozni, az egerem is meg minden, mintha egy masodpercre megallna minden. Visszaàlítottam a régebbire és úgy nem laggolt, de valamiért az általános microsoft videokártyát rakta vissza, ezért újra frissitettem, ugyanúgy akad

2020. jún. 14. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Biztos hogy a legfrisebb driver az?😀
2020. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Mert akkor az AMD supportnak írjál!
2020. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Remélem előtte letörölted az előzőt DDU-val. Ha AMD-s alaplapod van akkor a chipset driver gabalyodása simán okozhat ilyet.
2020. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Töröld le a drivereket (pl amd cleanup utility) és tedd fel a legújabbat, ha nem jó töröld le megint és rakj fel egyel régebbit nyilván mindíg whql verziót. Ha ehhez nincs kedved akkor meg azt rakd vissza amelyikkel jól futott minden. Nem tartom nélkülözhetetlennek a jól működő driverek frissítését.
2020. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!