Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen szinuszos szünetmentes...

Milyen szinuszos szünetmentes táp ajánlott?

Figyelt kérdés

Tiszta szinuszos szünetmentes tápegységet szeretnék vásárolni, viszont tanácstalan vagyok. Az APC nekem eddig bevált konstrukció nem szinuszos szünetmentesek esetén, azonban a szinuszos modellek elég drágák a többi gyártó termékeihez képest (100.000 Ft körül van a legolcsóbb, ha jól látom: [link]

Körülbelül ilyesmi kellene nekem, melyik gyártó termékeit ajánlanátok? A szükséges teljesítmény megközelítőleg 300W, de folyamatosan csak 200W körül.



2020. jún. 15. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg érdemes lenne apróhirdetési oldalakon megnézni, elég jó áron szoktak lenni, csak bele kell kalkulálni, hogy új akkut kell bele venni. Én egy APC Smart UPS 750 típusút vettem használtan, akkucsere után semmi gond nincs vele.
2020. jún. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!