Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szünetmentes táp?

Szünetmentes táp?

Figyelt kérdés

honnan tudom meddig bírja még a tápom ha az áram váratlanul megszűnt például egy vihar miatt? cspogáson kívül semmit nem jelez. FSP Nano 800VA

a Windows sem jelzi hogy aksiról megy és mennyi van hátra, legalábbis én nem találok ilyen értesítést vagy ikont a tálcán win 10-en. köszi a segítséget.



2017. nov. 20. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű. Gondolj bele, hogy ha nincs összeköttetésben (a tápkábelen kívül) a számítógépeddel a táp, akkor hogyan is tudnál bármi ilyen adatot megnézni a Windows-ban?

Ahhoz hogy erre lehetőséged legyen, egy olyan szünetmentes tápra lenne szükséged, amin van USB port, amit ha egy USB kábellel összekötsz a gépeddel, tudod monitorozni a táp adatait. Enélkül nem megy, és ahogy látom, a te tápodon nincs USB kimenet. Így erre nincs lehetőséged.

Viszont tapasztalatom alapján az ehhez hasonló kaliberű tápegységek egy középkategóriás gépet újonnan 20, később olyan 10 percig képesek működtetni, amíg az akksiból el nem fogy a szufla (mindezt alapjáraton, tehát anélkül, hogy csinálnál a gépeden valami megterhelőt fogyasztás szempontjából).

2017. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2017. nov. 20. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!