Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 alatt megoldható,...

Windows 10 alatt megoldható, hogy a csatlakoztatott Bluetooth hangszóró és a hangkártyába dugott hangszóró egyszerre szóljon?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán lesz könnyű, de elméletileg megoldható. Gyakorlatilag nekem sosem sikerült, pedig értek a gépekhez.
2020. jún. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megoldható, de nem lesz jó vége, mert a bluetooth hangszóróból késve jön a hang a jel tömörítése, vezeték nélküli átküldése és dekódolása miatt, amire rádob még egy buffer is, hogy rövid kapcsolati hibákat korrigálni tudjon. Alapból nem veszed észre, de ha egyszerre szól egy vezetékessel, már zavaró.
2020. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2/2 nem zavaró, mert másik helységben szólna.
2020. jún. 23. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valami ilyesmire lesz neked szükséged:

[link]


(nem próbáltam, alapvetően én linuxot használok)

2020. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyenre biztos nem, mert jack megy a hangkártyába és bluetooth-on pedig a másik hangszóró. Legalábbis így szeretném.
2020. jún. 24. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
igen. ezzel lehet virtuálisan összekötni a két interfészt.
2020. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!