Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valamiért, ha bedugom a...

Valamiért, ha bedugom a pendrivem a gépbe, pár másodpercig látni benne a fájlokat, aztán eltűnik, kiírja, hogy nem létezik a meghajtó. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Van egy 32 gigás Kingston DataTraveler 100 G3 pendrivem, eddig nem csinálta ezt, a meghajtóknál pedig nem DataTraveler 3.0-ként írja ki, mint eddig, hanem 2307 Boot ROM néven. Ha kihúzom és újra bedugom, pár másodpercig oké, de ugyanúgy eltűnik. Vannak fontos fájlaim rajta, nem szeretném formázni.

2020. jún. 24. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld másik usb port csatlakozóra csatlakoztatni.
2020. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy az USB alj, vagy a pendrive.

Le szoktad választani, vagy csak kihúzod?

Másik gépen is kipróbálnám hátha látja, és gyorsan ments róla. Fontos dolgokat minimum 2 helyen tárolj! Akár goggle drive pl. 15 GB egy gmail fiókkal

2020. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, másik gépen is ugyanez történik.

Próbáltam az összes USB porton, mindenhol ez a helyzet.

Használok felhőket, de ez a penrdive valahogy kimaradt.

Az a furcsa, hogy más pendrivenál a nevét írja ki, hogy DataTraveler 3.0, ha jól emlékszem, de ennél csak 2307 Boot ROMként, nem tudom ez miért van.

2020. jún. 25. 13:24
 4/5 Szirty ***** válasza:
Le szoktad választani, vagy csak kihúzod?
2020. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig leválasztom. Most már azt írja, hogy helyezzen be meghajtót, és meg se tudom nyitni.
2020. szept. 7. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!