Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre a gépre mien rendszer kéne?

Erre a gépre mien rendszer kéne?

Figyelt kérdés

intel pentium 3GHZ proci

2.5GB DDR2 RAM

Radeon hd4350

és felmenne egy 20 gigás particióra?


2010. aug. 1. 21:48
1 2
 1/13 anonim válasza:

Attól függ milyet szeretnél?

Ha akarod,hogy gyors legyen akkor Windows XP/Ubuntu Linux/

Ha pedig a design-ra, megbíhatóságra és a stabilitásra akkor Windows Vista/Se7en

2010. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

szilardkabarto valasza:


egyertelmuen xp. az xp a legstabilabb rendszer,az xp-t megelozoek hianyosak es hibasak,az xp utaniak nyugosek es neha instabilak,es kemeny videokartyat igenyelnek,kissebb teljesitmenyt nyujt a szamitogep egy vista vagy win7 eseten mint xp eseten...

2010. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
az elso valaszolot kerdeznem hogy arra erti-e a biztonsagot hogy a tuzfal minden nem a microsoft altal keszitett programra riaszt,es ezzzel kicsinalja az ember agyat???
2010. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
a seven es vista instabil sz*r. xp 4ever..
2010. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
főleg játékra kéne
2010. aug. 1. 22:03
 6/13 anonim válasza:

ma 21:57

Nem hanem arra,hogy driver téren jobban kezeli a dolgokat,hozzá nem értőknek meg egyenesen egyszerű!

2010. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Egyébként megtehetném én is,hogy Se7ent vagy Vistát használok,de XP sztem mindent visz!
2010. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem meg az xp-t 8 éve adták ki... 06-ban senki se használt már win98at most mégis valamiért mindenki leragadt az XPnél. pedig baromi elavult, többmag támogatás pl eleve felejtős, az hogy virtuálisan tudja az egy dolog sose fogja kihasználni.


nem azt mondom hogy mindenképp vista, a win7 már elég normális, de vannak más gyártók is, napra késznek kéne lenni gyerekek...

2010. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
böcs h nem vok naprakész de eedig egy nagyon régi gépen volt és nem pont az operációs rendzserek fejlődését figyeltem
2010. aug. 1. 23:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy hasonló gépem volt egymagos és felraktam rá a Win7-et, elégedett voltam vele. Nem kellett külön órákat az illesztőprogramokkal bajlódnom. Nem mondom hogy gyorsabb volt, de egyértelműen nem volt lassabb mint az XP a dizájn ellenére sem. Nyugodt, abszolút felhasználóbarát kezelés. Neteztem,de a játékok rosszabbul mentek mert az 1 giga RAM ból sokat levett. (nálad a 2.5 élég) Hibái még vannak mivel új még és így a régebbi programjaid egyáltalán nem biztos hogy futni fognak rajta, és régebbi eszközöket, hardvereket sem nagyon ismer fel. Tehát akkor ajánlom ha nem akarsz retrózni. Most egyébként XP és Win7 is van. Win7 netre, XP játékra. Ja, XP csak a 64 bitet nem támogatja (bár olyan XP is létezik angol nyelven) de ki nem szarja le? A 32 bites alkalmazások lassabbak rajta.

64 bites alkalmazásokat meg hol találsz? Nagyon ritka.

2010. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!