Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apumnak szeretnék segíteni...

Apumnak szeretnék segíteni laptopválasztásban, de én se vagyok benne mostanában egyáltalán. Szerintetek mire figyeljek?

Figyelt kérdés

100 ezer alá biztos nem mennék plusz nem noname márkát vennék, nekem kb ilyen szempontjaim vannak.

65 éves, csak netezne vele.


Köszi ha valaki ránéz másik szemszögből is a kérdésre :D


2020. júl. 2. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó választás a tablet. Billentyűzetet és az Egeret az idősek jobban tudják kezelni. Mamámnak is tabletet vettünk. Igazából annyit tud csak csinálni vele, hogy a Facebook-ot görgeti lefele, de az, hogy keressen, vagy pötyögtessen rajta azt már nem tudja... Persze még a 65 év nem olyan idős. Nagymamám 80. :). De, ha hozzá van szokva az érintőképernyőhöz akkor a tablet is lehet megoldás persze!
2020. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Talán ezt mondanám a legjobbnak a kereten belül, de ha rátudnál dobni még 1 keveset, akkor a + 2/4 mag/szál sokat segítene (utóbbi link) hosszútávon.

[link]


[link]

2020. júl. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy nagyon fontos kéfdés. Feltétlenül új laptop kell-e neki?


Használt üzleti kategóriásat 60-80 ezerért olyat veszel GARANCIÁVAL, ami leiskolázza a kétszer drágább consumer laptopokat teljesítményben és megbízhatóságban is. HP Elitebook sorozat, Thinkpad T és X sorozat.

2020. júl. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 ez igaz.. viszont magyar billentyűzettel kihívás találni. Az összes német/angol billentyűzettel van. Amit viszont cseréltetni kell. (még engem is zavarna, hát még azt aki nem vakon gépel...)
2020. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én a Lenovo márkát ajànlom, ha csak netezésre kell

1. Megfizethető az ára

2. Nekem 15 éve tökéletesen működik, pedig régen nem igazán vigyáztam rá

2020. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!