Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem a gépemhez egy vga-hdmi...

Vettem a gépemhez egy vga-hdmi átalakítót mert az egyik monitoromon VGA csatlakozó van de nem működik. A másik monitor meg a tv is jól müködik de a monitor ezzel az átalakítóval nem?

Figyelt kérdés

Valamit be kell állítani? Vagy mit csináljak?

A videókártya most lett kicserélve.

De ha az xboxra kötöm az átalakítóval akkor működik.



2020. júl. 3. 17:29
 1/4 anonim válasza:
Esetleg, nézd meg, hogy a videókártyába van-e dugva és nem az alaplapba, másik próbáld át állítani, a monitornál, hogy a bemenet ne automatikus legyen, hanem VGA. És, ha esetleg ez se jó, próbálj display kábelt, az általában mindenen van!(Esetleg windows-nál próbáld a képernyő észlelését, bár ez nem szokott gond lenni)
2020. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a monitoron csak VGA van semmi más. De van displayport átalakítóm és azzal se működik. A képernyôészlelését már próbáltam, de sajnos így sem működik. Nekem az a fura hogy az xbox-al meg működik.
2020. júl. 11. 10:21
 3/4 Meton ***** válasza:
Gondolom, az HDMI-VGA átalakító, mert az ellenkezőjét írtad. Csak mert ha az XBOX-szal működik, akkor ez lehet. Én a képernyő beállításokra gyanakszom. Ezt nézd meg és tegyél mindent a legkisebbre. A VGA monitor be sem kapcsol, ha a képfrekvencia vagy a felbontás nem jó neki. Rendesen ezt a számítógép észleli, de talán átalakítóval nem tudja.
2020. júl. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen rosszul írtam. Hogyan állítsam át a képernyőbeállításokat vagy hol? Mert ameddig a gépházban nem látom a monitort addig nem tudok rajta semmit állítani.
2020. júl. 11. 20:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!