Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A ryzen 7 3700x gyári hűtője...

A ryzen 7 3700x gyári hűtője elég jó? vagy kell venni másikat?

Figyelt kérdés
Mostani gépemben egy Noctua nh-u9s van, remélem ez jó ha a gyári hűtője nem...

2020. júl. 3. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elégnek elég, általában zajszint miatt nem szeretik a Wraith Prismet. Van akinél hangos másoknál csendes, lehet nem a legjobb a minőség ellenőrzés, de számomra még a csendesebbek közé tartozik.

A régidhez kell venni/kérni mounting kitet, ha azzal mennél inkább, mert kétlem 2018 után vetted. A várhatóan alacsonyabb hőfok és zajszint miatt szerintem megér 2-4 ezret. [link]

Én azért maradtam a Wraith Prismnél, mert olcsóbb b350 lapom van és lefelé fujó hűtőt akartam a VRM miatt.

2020. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tehát akkor inkább a noctua-t tegyem majd rá? valamint elég az u9s ilyen erős cpu-hoz? mert nh-d15öt akartam venni de az meg nem fér be a pc házba (zalman z9 neo)
2020. júl. 4. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!