Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hangkártyából létezik erősítős...

Hangkártyából létezik erősítős? Vagy legalább ami extra hangos valamilyen okból.

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írd le légyszi, mi célból kell, mert annak függvénye lesz a megoldás. Valószínűleg nem nálad merül fel a gond legelőször a történelemben.
2020. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pl. a youtube videók is nagyon sokszor elég halkan szólnak max hangerőn is.
2020. júl. 5. 06:56
 3/13 Tarkumi ***** válasza:

Ez nem hangkártya kérdése szerintem, hanem a Youtube videóban nagyon halk a hang.

Léteznek olyan böngészőkiegészítők, amikkel fel tudod erősíteni csak a videók hangját. Ilyen pl a Soundfixer és az up-to-eleven.

Érdemes kipróbálni.

2020. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze, én sem mondanám, hogy a hangkártya hibája, mert amúgy van benne kakaó, de ha még több lenne benne, azzal lehetne ezen valamennyire segíteni. Azért halk sok videó, mert rosszul veszik fel a hangot. Gyenge a mikrofon, távol van, halkan beszélnek.

Kösz a tippet, majd kipróbálom. Gondoltam ilyesmire is, mert néhány film is elég halk és azokat a lejátszóval szoftveresen fel lehet erősíteni, bár elég hamar torz lesz. Pedig ezeknek a hangsávja általában commercial forrásból van.

2020. júl. 5. 07:34
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet megoldani egy aktív hangszóróval? A hangkártyakimenet nem erőmű.
2020. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mire van kötve a hangkártya?
2020. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fülhallgatót használok szinte mindig. Van aktív hangszóró is, azt hiszem azon nincs fejhallgató kimenet, de nem hiszem, hogy az erősítene rajta. Van külső erősítőm egyébként, azt tudnám használni.
2020. júl. 5. 19:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Kínából rendeltem ilyen célra füleserősítőt, ilyen kis négycsatornás, fájt vagy öt rongyba, de eléggé odacsap a hallószőröknek. Annyira nem ajánlanám azért, mert már forrasztgatással kellett indítanom, az egyik csatorna monóban szólt, a másikon meg a poti középső lábát mellényomták, így be se forrasztották, tehát selejt volt, amiről tudtak, de nem javították, úgy szerelték a házába, úgy dobozolták... De egyébként, amióta jó, azóta nagyon jó. A hangszórókhoz is azt használtam hangerőszabályzónak a közelmúltig, amikoris megleptem végre magam rendes belépőszintű házistúdiózós audióvezérlővel, azt viszont az ára (36) miatt nem ajánlom, pedig a füles kimenete a réginél sokkal érzéketlenebb k240 mk2-t löki keresztül az arcomon nulla alapzajjal.
2020. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Néztem én is ilyen füllhallgató erősítőket itthon is (más okból), vannak jobb minőségűek is, csak hát azok akkusak, töltögetni kell őket. Ezzel nem akarok foglalkozni, meg azt sem akarom, hogy a nagy erősítő mindig be legyen dugva. Vagy ha nincs bedugva, akkor át kell dugdosni a kábeleket vagy el kell ágaztatni. Ezért gondoltam a hangkártyába épített erősítőre, az tiszta dolog lenne. Ha valaki látott ilyet, akkor szóljon.
2020. júl. 5. 22:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Vegyél egy egyszerű számítógépes hangszórópárt, olyat, amin van jack kimenet.


Ezekben egy 1-2 wattos "erősítő" van beépítve, és hangosabban szól velük a füles is.

2020. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!