Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik USB átalakító WIFI...

Létezik USB átalakító WIFI csatlakozáshoz?

Figyelt kérdés

Van egy USB-s külső hangkártyám, amit vezeték nélkül (gondolom WIFI-n lenne a legérdemesebb, de más megoldás is érdekel ha működik) szeretnék a laptopommal összekapcsolni. Arra gondoltam, hogy létezhet olyan eszköz, amit a laptopom helyett a külső hangkártyához csatlakoztathatok azzal az USB kábellel, ami a külső hangkártyát eredetileg a laptoppal köti össze, és ezután az eszköz WIFI-n keresztül létesít kapcsolatot a géppel.


Azért kellene, mert a laptopom USB portjai igen silány minőségűek, a hangfalat rendszeresen használom, és szeretném megelőzni az USB portok korai elkopását/kilazulását.



2015. dec. 6. 15:00
 1/2 BM-Striker ***** válasza:

Nem.


Nincsen a piacon generikus wireless usb cstalakozó, ami miden eszközzel működik.

2015. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha olyan nincs, ami mindennel működik, akkor jól értem, hogy olyan van, ami nem mindennel, de bizonyos típusokkal igen, vagyis lehet, hogy tudnék megoldást találni. Erről tudnál kicsit részletesebben írni, vagy linkelni leírást? Én azt sem tudom, hogy hívják szakszerűen az ilyen eszközt.
2015. dec. 6. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!