Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 64bit rendszerben...

Windows 10 64bit rendszerben mi a numerikus kódja a spanyol "ny" betűnek (ñ,Ñ)?

Figyelt kérdés
Kerestem interneten, de amiket találtam kódokat mindegyik más karaktert dobott ki és egyik se volt az amit szeretnék. Tudtok ebben segíteni?

2020. júl. 7. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha telepítetted a nyelveket, akkor jobb oldalt alul a tálcán van a nyelv ikon csak váltasz spanyol billentyűre majd vissza magyarra.
2020. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"The lowercase ñ can be made in the Microsoft Windows operating system by doing Alt+164 or Alt+0241 on the numeric keypad (with Num Lock turned on); the uppercase Ñ can be made with Alt+165 or Alt+0209."

Forrás: [link]

2020. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Office szimbólumok között pedig nálam alapból az Alt+Ctrl+1,n van megadva az ñ-hez, de mivel én gyakran használom, egy rövidebb billenytűkombinációt rendeltem hozzá.

Amúgy egyetlen karakter miatt szerintem nem éri meg átállítani a billentyűzetkiosztást.

2020. júl. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!