Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassult be a gépem?

Miért lassult be a gépem?

Figyelt kérdés

Szinkronizálok pár napja már Google felhőbe, de ma be lassult, rá megyek egy mappára és benne található filmekbe és jobb klikkel társítani akartam egy lejátszóhoz de nem engedte mert nem válaszolt az egész mappa és párszor rá nyomkodtam az x-re hogy zárja be az egészet és elsötétül a képernyő és a tálcán is újratöltenek a programok, és nem jeleníti meg már a filmeket sem csak ilyen fehér mutat a fájlokra, ez a gépen is ezt csinálja hogy felül elkezd tölteni a zöld csík. Tegnap semmi baja nem volt még délután sem csak kb 1 órája. Reggel volt egy videokártya frissítésem.


Pár hete lett újra pasztázva és lett bele rakva még egy 8 GB ram.


Pár napja megy folyamatba a gép, de az a zöld csík mindig is tölteni szokott de ma elég lassan tölt.



2020. júl. 12. 16:17
 1/8 A kérdező kommentje:
HDD-k is jó állapotúak.
2020. júl. 12. 16:18
 2/8 Dongaben ***** válasza:
25%
A videókártya driver frissítés a gyártó honlapjáról ment, vagy 'DriverBooster", ill. hasonló program használatával?
2020. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Reggel indulás előtt a monitor felébredt az alvóból mert elkezdett frissíteni magától, elkezdett villogni teljes fekete a kép és hangyásan a fél monitor, ez mindig pár percig csinálja és már jó lesz.
2020. júl. 12. 16:43
 4/8 Dongaben ***** válasza:
34%
Akkor így kérdezem: Használsz 'DriverBooster", vagy hasonló programot a frissítésekhez?
2020. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem használok ilyeneket. Mikkor megvettem a kártyám másnap már frissített ugyan így.
2020. júl. 12. 17:36
 6/8 A kérdező kommentje:
De szerintem más gond lehet mert máskor ilyen gondot nem csinált.
2020. júl. 12. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon lelassult, beléptem a Gmailra. És ott volt három spam, de egyet se nyitottam meg, töröltem. Melléklete is volt. Valami Covid spam. Már nem lassú a laptop.
2020. júl. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elvileg a szinkronizálás lassította be.
2020. júl. 13. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!