Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápot vegyek egy asus...

Milyen tápot vegyek egy asus h81m-a, i5 4590, msi gtx 1650, 8 gb ramhoz ?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad le, pontosan melyik videokártyáról van szó, de ha erről:

[link]

akkor ennek a maximum elvi tápfelvétele a 12 V-os ágon 75 (PCIe aljzat) + 75 (6 tűs PCIe tápdugó) = 150 W, amihez hozzájön még a 3,3 V-os ág 9,9 W-os tápfelvétele:

[link]


Mindehhez hozzájön még a 84 W TDP-jű processzor ( [link] ), az alaplap, a memória, a háttértárak, stb... a tápfelvétel összesen nem lesz több 300-350 W-nál. Egy rendes 350-400 W-os tápnak elegendőnek kell hozzá lennie.


Abszolút minimum, újonnan:

[link]

2020. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elfogtam egy nem privát üzenetet:

"És akkor ennek a tápnak van 6 pinje?"

A termékleírásban:

[link]

szerepel, hogy van rajta kettő darab PCI-Express csatlakozó, de ha rákeresel a táp nevére:

[link]

az első találat a gyártó oldala:

[link]

ahol látható, hogy rendelkezik kettő darab 6+2 tűs PCIe tápcsatlakozóval:

[link]

2020. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Még egy nem privát üzenet:

"Igen és még anyi azt a videókártyát néztem és annak csak 1+6 pin kell akkor csak az egyiket dugom bele vagy molexel tudom meg oldani"

Igen, a tápegység egyik 6+2 tűs PCIe tápdugójáról leválasztod a 2 tűt és a megmaradt 6 tűs tápdugót beledugod a videokártya 6 tűs PCIe tápaljzatába

2020. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!