Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A két laptop közül szerintetek...

A két laptop közül szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

ACER Aspire 5 A515-44G (Új)


[link]


DELL E5570 (használt)


[link]


2020. júl. 15. 17:38
A kérdező szavazást indított:
ACER Aspire 5 A515-44G
DELL Latitude E5570
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen Dell, de videokartya nemegy nagy szam,komolyabb jatekok bukta
2020. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt, hogy a dell a jobb azt tudom, csak a ár-érték alapján melyiket éri meg jobban arra értettem..tehát hogy jobb-e annyival hogy 15 ezerrel többe kerül.

Mivel, hogy főképp suliba lenne a laptop (8 gb ram alatt manapság nem érdemes semmire se venni laptopot szerintem), csak hogy ha meg a Dell jobban megéri és "csak" ennyivel drágább, akkor elgondolkozok, hogy az utóbbit vegyem meg. További tényező, hogy a videokártya annyiból kevésbé számít, hogy játszani nem nagyon szoktam, ha igen akkor azt asztali pc-n teszem

2020. júl. 15. 23:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Siman jobb mint 15ezer,50el is...eleve a proci annyival jobb hogycsak na, az U jelzes az ilyen irodai szirszar dolgokra eleg,a HQ,K,H stb. sooooookkkal erosebb
2020. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!