Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Már 90 töltési ciklus után...

CatalystX kérdése:

Már 90 töltési ciklus után csökkenhet a telefon akku élettartama?

Figyelt kérdés

Március 1-én vettem egy iPhone XR-t teljesen új stb. Nem mondom elég heavy user vagyok, rengeteget használom, viszont normálisan igyekeztem tölteni, 80-85%-ig átlagban, nem hagytam hogy csontra lemerüljön soha stb...

Most meg már látom hogy a 90. töltési ciklus után 99% az akku élettartama. Nem túl korai hogy elkezdjen csökkenni?



2020. júl. 16. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem novemberi a 11 pro és 98%-os.

a 2,5 éves 8+ meg 90... és nem látom rajta hogy csökkent volna a képernyőidő... talán pár percet.

nincs gond az akkumulátoroddal. normális ütemű romlás ez.

ezért is nem publikálták korábban ezeket az adatokat, hogy a felhasználók ne legyenek erre rátapadva :D

én most csak azért néztem meg, mert volt ez a kérdés, de kb az elmúlt 8-9 hónap alatt ez volt 3. eset hogy megnéztem... múltkor is egy kérdés miatt néztem meg :D

2020. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már egy töltés után is csökken, csak gyakorlatilag észrevehetetlen mértékben.
2020. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Amúgy utánaolvasgattam jobban, és kiderült hogy ez a "jelenség" nem is annyira pontos, mivel egy korábbi (2019) update óta sokaknak össze vissza mutatja pedig valós időben nem "romolhat" épp annyit amennyit kiír.

2020. júl. 20. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt mondom! :D

belerakták ez a funkciót, mert a parasztok nyivákoltak, hogy legyen benne.

aztán most meg megy a sírás, hogy romlik az akksi...

eddig romlott, csak nem láttuk :D

ne aggódj ha nincs valami gyári hibája az akksinak akkor 2-3 évig biztosan jó lesz! utána meg lehet cseréltetni - hivatalos Apple szervizben - eredeti akksira és még 2-3 évig no para.

2020. júl. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!