Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom hogy ez milyen...

Nem tudom hogy ez milyen proci Intel Xeon E5620 2.40GHz milyen proci lehet ? mármint úgy értem hogy PL i7 5600k stb erre gondolok

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
I7-3770 lényegében alacsonyabb frekvencián.
2020. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"mármint úgy értem hogy PL i7 5600k stb erre gondolok"


Ez egy "Intel Xeon E5620", semmi koze i7-hez.

2020. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2.Teljesítményt kérdezte hogy mihez van közel.

Reális a feljebbi amit írtam, még ha nem is azonos architektúra de órajelben nagyjából 30% a különbség és ez teszteken is megmutatkozik.

2020. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Itt össze tudod hasonlítani más procikkal. (Nagyon újakat ne nézd, 8 mag felett nem igazán pontosak az eredmények amit kiír.) [link]
2020. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pappgr ***** válasza:
66%
Összehasonítást, a fentiek elmodták, azt mindenképpen tartd észben, hogy a xeon magas kategóriás munkaállomásokra, és szerverekre van tervezve, és sok kompatibilitási hibába ütközhetsz, arról nem beszélve, hogy sok hardware, pl alaplap-ra lesz szügséged. Ami talán kevésbé fontos, ha 0-ról építesz gépet, de a jövőben mindenképpen kevesebb fejlesztési lehetőséged lesz.
2020. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!