Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS TUF Gaming VG27AQ jó...

ASUS TUF Gaming VG27AQ jó monitor gaming-re?

Figyelt kérdés

IPS monitor, ezért is kérdem, mert ezeknek ugye általában több mint 1 ms a válaszidejük, tipikusan 4ms, viszont ennek a monitornak a leírásában 1 ms szerepel, ami remélem igaz és nem marketingfogás... Mert ugye ez a tn monitorok előnye, a gyors válaszidő, ami nagyon kell a multiplayer játékokhoz...

Többi tulajdonsága is jó? Quadhd, 165 hz, g-sync, 27"...



2020. júl. 30. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Elég szép lenne ha gaming névvel nem lenne jó gamingre. Egyébként de az 1ms szinte mindig marketingfogás mert én még nem láttam tesztet ahol tényleg le tudtak mérni 1ms grey to grey válaszidőt. De ha a valós érték 5 6 ms alatt van akkor már jó vagy 165 hz esetén
2020. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
oszt vga-d meg procid is van ahhoz, hogy ennek a felbontásán 165FPS-t nyomjon? Vannak kétségeim. Ráadásul amihez 165hz-et használunk, azt általában nem akarjuk nagy felbontáson játszani. Vagyis na... Nem tudom, én tuti nem vennék ilyet.
2020. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: rtx 2070 super lesz + i7 10700k meg 32 gb ram, így már jó? tudom, sok játékban igy sem lesz meg a fix 165 fps, de jövő szempontjából jó választás lehet a monitor...
2020. júl. 31. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmiben sem lesz 165fps-ed ennek a felbontásán. A jövőre meg hogy szeretnél gondolni? A 165hz esport játékokra van, csgora pl., na azt nem fogsz 2K-ban meg 4K-ban játszani, vagyis nagyon nem ajánlom. Mire elérünk oda egyébként, hogy ennek értelme legyen, ez a monitor felét se fogja érni. Miért nem veszel ennek az árából egy 144hz-eset, vagy 240hz-es FHD monitort?
2020. júl. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de a fullhádé már kezd kimenni a divatból, 2016-ban még fullhd-s monitort vettem, most már nem akarok megint azt... legyen már jól kinéző, ips-es monitorom is már végre, ne csak tn...
2020. júl. 31. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
De mit csinálsz vele? :D Értsd már meg, amit mondani szeretnék... MIT AKARSZ JÁTSZANI egyáltalán? Kell neked az 165hz? Én nagyon szkeptikus vagyok...
2020. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát nem csak multi gameket fogok tolni, lehet régebbieket is, ott tuti meglesz a 165 fps (vagy több), de lehet csak g-sync-el fogom játszani, ugy meg korlátozza ugye, de a 165 fps már játszható bőven, nem kell 200 fps...

amugy mi hátrányom van ha megveszem azt a 165 hz-eset? a pénzkidobásra gondolsz? semmi játékbeli hátrány nem lesz belőle? ha nem, akk ugy nekem megéri...

2020. júl. 31. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!