Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet ez a konfiguráció?

Darkzoli kérdése:

Mennyit érhet ez a konfiguráció?

Figyelt kérdés
[link]

2020. júl. 31. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%

50 ezret

Ez a processzor már rég elavult és csak elméletileg 8 magos igazából csak 4

2020. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
"50 ezret" er a gtx980 onmagaban. :D
2020. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Egy használt gépnek vagy videókártyának ne az új árát nézd mert ahogy kihozod a boltból már csak a feléért tudod eladni

Manapság egy normál jó gép 300.000 körül van, a legtöbb ember ezt meg nem tudja kifizetni Magyarországon, így marad a kirakatokban a használt 30-50 ezres kategória a boltokban is, amit internetezésre használnak otthon a vevők általában mert ha játszós gépet akarsz annak irreálisan magas már az ára

20 évvel ezelőtt még 100.000-ből egy fasza gépet tudtál venni futott rajta minden játék ma meg 100.000-ért kapsz egy alsó kategóriás gépet amin a játékok nagy része el sem indul

Az egész számítástechnikai piac egy szándékos pénznyelő mert állandóan csak drágul a gépeknek az ára ugyanakkor sok játék is mint például a Fallout 4 is számomra egy forintot nem ér olyan hitvány lett minden téren a New Vegashoz képest

Nekem most egy ideje a Battlefield 5 a kedvencem, igazán jó és realisztikus játékélményt nyújt és szép a grafikája is, csak rövidek a pályák benne

2020. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Istenem, 1 es 3as, ti inkább kerüljetek az itt való kommentelést, köszönjük


Nos, a VGA valóban 45 ezret ér használtan

a lapra 8at számolnék, annyira nem kelendő már ez a platform

procira 15öt mondok

8gb ram egy 7 ezer huf kb., nem tudjuk milyen.

vinyó megint 7 ezer, ha 100as.

Nos, ez így nagyjából 80ért elmegy sztem egyben, és akkor te is eladhatod hamar, és a másik fél is jól jár.

Nos, ha táp, ház, ilyeneket nem adod vele

2020. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

A proci újonnan 12.000 és megnézem én ezért a gépért ki ad 80 ezret mert szerintem senki

Köszönjük

1-es és 3-as

2020. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Mutass már akkor újonnan 12ért, örömmel fogadjuk.


Én szívesen meghírdetem neked hardveraprón 80ért, ha 1 héten belül viszik annyiért, akkor te még ugyan ennyit fizetsz nekem. Deal?

2020. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2020 07- ben forgalmazták utoljára azóta nem is lehet kapni

Új ára 22.000 volt ami azt jelenti, hogy használtan ér 10-et

[link]

Nem üzletelünk, nekem egyébként is van egy pár hónapos új gépem

De ha az általad említett gép ha el is kel, akkor is csak valami veréb fog ezért a konfigért 80-at fizetni, ráadásul használtan

2020. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tehát nem árulják újonnan, és anno a beragadt készlettől szabadultak. Mindjárt más...:) A használt ára 15, és felette van, nyugodtan menj nézd meg hardveraprón. Sajnos teljesen mindegy, hogy szerinted mennyit ér, a piac diktál. Köszönjük a részvételt!
2020. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem fejeztem még be Misimókus

Nézhetsz te hardveraprót meg Vaterát is van fenn egymillió gép ami a kutyának se kell

80-ért senki nem fog használt gépet venni amiben DDR3-as memória van meg egy régi elavult processzorral ami csak úgy zabálja az áramot, inkább gyűjtenek mellé és vesznek egy új garanciás Ryzent

2020. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest egészen jól fogynak ezek a hardverek, például most vettek meg 15ért egy 8320-at.


Ezen felül továbbra is csak a demagóg elméleteid adod elő, miközben a tapasztalat, a valódi történés rád cáfol. ddr3 zavar 80ezerért? Miközben egy 980 van a gépben? Ne nevetess már, te...

2020. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!